Dodatkowe moduły

Program Cape Pack w każdej konfiguracji posiada wiele bardzo przydatnych akcesoriów:

 

Moduł Display Pallet

Display Pallet

Rozbudowane narzędzie do budowania układu produktów na palecie. Pozwala na umieszczenie kliku rodzajów opakowań. Narzędzie wykorzystywane do projektowania efektywnych oraz efektownych ładunków w celu ekspozycji np. w sklepie.

 

Moduł Casefill

Casefill

Bardzo przydatne narzędzie, pozwalające na dobór najlepszego opakowania zbiorczego na podstawie posiadanych wzorów opakowań w bazie danych. Moduł podaje które spośród posiadanych opakowań może pomieścić najwięcej produktów oraz które jest najefektywniej wykorzystane.

 

Moduł KDF

KDF

Doskonałe narzędzie dla producentów opakowań. Pozwala na oszacowanie ilości arkuszy tektury lub gotowych już opakowań w wiązce, rozmiaru wiązki, ilości wiązek w warstwie oraz całej palecie.

 

Moduł FCA

FCA

Moduł przeznaczony jest przede wszytkim dla producentów tektury litej. Pozwala okreslić optymalną liczbę rozłożonych opakowań w wiązce, w opakowaniu transportowym oraz na palecie.

 

Moduł Strength

Pozwala na oszacowanie wytrzymałości opakowań wykonanych z tektury falistej na podstawie formuły McKee. Do obliczeń moduł wykorzystuje szereg czynników np.: wilgotność, czas magazynowania, ilość grafiki na opakowaniu i wiele innych.